Najlepšie Wordpress témy, ktoré sú "ako stvorené" na e-shop

Wordpress tém na e-shop sú tisícky. Avšak my sme uviedli len tie najlepšie na základe funkcionality, vlastností a hlavne z hľadiska vhodnosti pre Google v rámci SEO faktora. Naštartujte svoj špičkový e-shop postavený na WordPresse. Dôkladne sme vybrali tie najlepšie témy na Wordpress e-shop

WordPress je veľmi spoľahlivá platforma na prevádzkovanie online podnikania . Ak chcete zvýšiť konverziu, kľúčom je vytvoriť atraktívnu a SEO priateľskú webovú stránku/e-shop.

Existuje veľa tém pre e-shop, ktoré si môžete vybrať pre svoj web. Poďme sa však pozrieť na tie najlepšie témy, ktoré si môžete nainštalovať na svoj web.

 

1. Astra

Ak chcete čistú a bezplatnú tému pre WordPress e-shop, vyberte si tému Astra . Má plnú podporu WooCommerce a variabilné možnosti prispôsobenia. Rozloženie domovskej stránky vyzerá moderne a miniaplikácie môžete jednoducho presúvať myšou do viacerých sekcií pripravených pre miniaplikácie. Viac o tom môžete preskúmať v našej podrobnej funkcii na tému Astra.

Podporuje obľúbené doplnky na tvorbu stránok, ako sú Elementor, Beaver Builder, Brizy a Gutenberg. Téma je jednoduchá a ľahko sa používa, aj keď ste začiatočník.

Navštíviť tému Astra

 

2. GeneratePress

GeneratePress je ľahká téma, ktorá spolupracuje s website buildermi ako sú Elementor a Beaver Builder. Má najrozsiahlejšiu dokumentáciu spomedzi všetkých ostatných tém. Takže ak ste začiatočník, určite sa vám bude páčiť používanie tejto témy.

Je to viacúčelová téma, čo znamená, že ju môžete použiť pre akýkoľvek typ webovej stránky. Aj keď nejde o webovú stránku elektronického obchodu, túto tému môžete stále používať. Viac ako čokoľvek iné je to, že je to jedna z najlepších tém, ktorá je kompatibilná s website builderom Elementor.

Rýchlosť webových stránok je ďalším dôležitým faktorom pri zvyšovaní zapojenia zákazníkov a predaja. GeneratePress je navrhnutý pre výkon, takže váš web sa pomocou tejto témy načíta rýchlo .

Navštíviť GeneratePress

 

3. Shoptimizer

Čo sa týka rýchlosti a konverzií, Shoptimizer je skvelá téma. Na rozdiel od toho je to bezplatná téma na rozdiel od väčšiny prémiových verzií tém pre WooCommerce.

Možnosti témy si môžete prispôsobiť v nástroji WordPress Customizer. Nemusíte prepínať tam a späť medzi editorom a ukážkou, pretože zmeny uvidíte okamžite. Najlepšie je nainštalovať Kirki, čo je bezplatný doplnok, aby ste dosiahli najlepší používateľský zážitok z WordPress Customizer.

Je kompatibilný s väčšinou hlavných tvorcov stránok vrátane Elementor, Beaver Builder, Visual Composer a Site Origin.

Navštíviť Shoptimizer

 

4. Flatsome

Flatsome je veľmi populárna téma pre e-shop vďaka svojej citlivosti. Je stvorený na zvýšenie konverzií vďaka svojmu úžasnému, jednoduchému, čistému a modernému dizajnu.

Aj keď nemáte zručnosti v oblasti kódovania, nemusíte sa obávať, pretože pomocou funkcie Drag and Drop môžete postaviť čokoľvek. Medzi ďalšie funkcie patrí SEO optimalizovaný kód, vstavaný zoznam želaní, katalógový režim, rýchly náhľad, video, posuvník a paralax efekt.

Mapy Google a iné doplnky môžete jednoducho pridať pomocou krátkych kódov (shortcode). Môžete tiež pridať blog, miniaplikácie bulletinu a mega menu.

Navštíviť Flatsome

 

 

Záver

Ak chcete posunúť svoj e-shop na inú úroveň, začnite budovať svoj e-shop pomocou jednej z najlepších tém, ktoré som spomenul vyššie.

 

Zdroj: wpcrafter.com


Lukas Kameniczki

5 Články a správy príspevky

Komentáre